• 1/4

  Individual tailoring

  Vitajte vo svete, ktorý je ušitý len pre Vás

  Alain Delon INDIVIDUAL TAILORING spája v sebe to najlepšie zo sveta Made-To-Measure. Prvotriedne materiály, ukážková starostlivosť a nespočetné možnosti personalizácie spolu tvoria jedinečný zážitok z oblečenia ušitého priamo pre vás.

 • 2/4

  Individual tailoring

  Meranie a Výber materiálu

  Prvými krokmi k dokonalému oblečeniu sú meranie a výber materiálu.

  Služba Individual Tailoring ponúka na výber viac než sto rôznych látok vrátane exkluzívnych materiálov od slávneho výrobcu Loro Piana. Pri výbere vám budeme ochotne asistovať, aby váš oblek vyzeral presne podľa vašich predstáv.

  Následne vás náš skúsený personál zmeria. Strih obleku je rovnako dôležitý ako látka, z ktorého je ušitý. Radi vám poradíme, ako by mal oblek padnúť.

 • 3/4

  Individual tailoring

  Personalizácia

  Jedinečnosť obleku sa skrýva v detailoch, a preto si ten váš môžete personalizovať mnohými spôsobmi. Vyberte si z rôznych typov klopy, strihu saka a nohavíc.
  Aby sa z vášho obleku stal jedinečný kus.

 • 4/4

  Individual tailoring

  Váš oblek

  Za štyri týždne je váš oblek hotový. Môžete si ho vyzdvihnúť v ktorejkoľvek z našich predajní, alebo vám ho radi zašleme priamo k vám domov.

Individual tailoring
Kontaktné údaje

Meno: VIERA GIECIOVÁ
Telefón: +421 911 920 100
Email: gieciova@alaindelon.sk
Adresa: EUROVEA
PRIBINOVA 8
811 09, BRATISLAVA

Individual tailoring
Rezervujte si stretnutie

Naši odborní asistenti predaja sú vám k dispozícii. Stačí, ak si pomocou formulára dohodnete osobné stretnutie vo vami zvolenej predajni, kde si budete môcť vytvoriť váš jedinečný oblek.

(*) Hviezdičkou sú označené všetky povinné údaje

*
*
*
*
*
*